Вчора Генпрокуратура нарешті затвердила обвинувальний висновок щодо посадових осіб групи компаній Кіng’s Capital.

Як у ГПУ,  серед фігурантів справи – один з пасторів церкви “Посольство боже”, громадянин Нігерії Сандей Аделаджа, а також п’ятеро “посадових осіб”.

“Зараз справа спрямована в Київський апеляційний суд, що протягом декількох днів має визначити, який суд буде вести це провадження, після чого почнеться звичайний судовий розгляд”,– додало джерело в Генпрокуратурі.

У 2006-2008 роках група компаній Кіng’s Capital приймала в парафіян “Посольства божого” внески під високі відсотки, але в 2007 році перестала виконувати свої боргові зобов’язання.

Усього в справі потерпілими визнані 618 осіб, завданий їм матеріальний збиток оцінюється в більш ніж 52 млн грн. На майно обвинувачуваних накладено арешт на загальну суму близько 108 млн грн. Двом з них обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Раніше начальник Головного слідчого управління МВС України Василь Фаринник заявив в інтерв’ю, що “Аделаджа з жовтня 2010 року разом з іншими шістьма обвинувачуваними, двоє з яких під вартою, знайомиться з матеріалами кримінальної справи. Він усіма силами затягує процес”, пише Українська правда.

Наприкінці 90-х Сандей Аделаджі створив в столиці України харизматичну секту. Для вербування парафіян  чорношкірий пастор залучав зірок естради та спорту. Пізніше чимало з цих “прихожан” потрапляли до шахрайських пірамід на кшталт Kings Capital. Кажуть, серед постраждалих, які втратили заощадження є і мешканці Тернопільщини.

Серед співаків, які дерли горлянку за Сандея, особливою активністю вирізнявся колишній теребовлянець Віктор Павлік.

Читайте також:

Віктор Павлік був активістом секти Сандея Аделаджі

Як гість Надала Віктор Павлік за Януковича переживав. Відео