Дев’ять кілометрів навколо ставу пробігли 8-річна дівчинка та 81-річний дідусь. ФОТО

13/09/2015 0
Розмір тексту:

Дев’ятнадцятий відкритий легкоатлетичний пробіг «Тернопільська Озеряна – 2015» відбувся у Тернополі 12 вересня. Захід присвячений Дню фізичної культури і спорту та Олімпійському тижню. Традиційно, учасники змагань бігли дев’ять кілометрів довкола озера.

– В «Тернопільській озеряні» взяли участь 124 особи, – розповів Леонід Дахновський, головний суддя. – Були представники Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, Одеської областей та 10-ти районів нашої області, міста Тернополя. Усього було 12 вікових категорій серед чоловіків і жінок і в кожній категорії були призові місця. Переможець змагань Андрій Коцюбко з Козівського району пробіг дистанцію за 31 хвилину 20.2 сотих, на другому місці Віталій Волинець з Тернополя з результатом 31,36.8 та Андрій Галасюк з Бережанського району з часом 32.03. Серед жінок перемогла Наталя Олійник. Її час – 32 хвилини 27 секунд, дві секунди їй не вистачило до особистого рекорду, який вона встановила у 2013 році. На другому місці Ірина Масник, на третьому – Віра Осідак.

Найстаршим учасником забігу став 81-річний Микола Нестеренко із Новояворівська, а наймолодшою – 8-річна тернополянка Ірина Синевська. Першим дистанцію у 9 кілометрів 250 метрів подолав майстер спорту з Козівського району Андрій Коцюбко. Він виступав у категорії 45-49 років.

– Раніше я вже брав участь в Озеряні, – розповів Андрій Коцюбко. – Спочатку було складно бігти, бо не знав маршруту, і тому тримався позаду перших, а від Дального пляжу я вже знав дорогу, і вже було легше. Не думав, що прибіжу першим, бо було серед учасників багато молодих людей і думав, що вони сильніші. Років 15 тому я виконав нормативи майстра спорту на 100 кілометрів. Зараз підтримую форму, готувався і до цього забігу. Постараюсь приїхати і наступного року на «Тернопільську Озеряну».

Паралельно з легкоатлетичним забігом відбувся Чемпіонат області з бігу на 9 кілометрів по шосе. Спортсмени бігли також навколо озера разом з марафонцями. Тут було представлено тільки дві вікові групи: юніори і дорослі. Серед дорослих переможцями чемпіонату стали Андрій Галасюк та Олійник Наталя. Серед юніорів Ольга Славська. У командному заліку перше місце зайняла команда Тернополя.

Ольга Трач
Фото автора

  • Теги:
загрузка...

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...