Депутат тернопільської міської ради Петро Ландяк використовує конфлікт довкола будівництва на стадіоні “Текстерно” аби отримати зиск на майбутніх виборах мера міста. Це випливає із заяви, поширеної громадською організацією “Майдан Тернопіль” за підписом її голови Богдана Брича.

Ландяк Петро“Більше року триває конфлікт між мешканцями вулиці Злуки та будівельною фірмою ПП «Матла» з приводу забудови стадіону «Текстерно». Наша організація і я особисто виступили на боці громади та доклали чимало зусиль, щоб не дати забудівнику вчинити свавілля і забрати стадіон. Під тиском всіх небайдужих людей, 29 квітня цього року розпорядженням міського голови було створено комісію з вирішення даної суперечки, в яку ввійшли представники громадськості, забудівника, міської ради. Очолив комісію депутат Тернопільської міської ради Петро Ландяк. В цей же день відбулось перше засідання, на якому забудівником був представлений попередній проект реконструкції стадіону та побудови поряд з ним додаткових спортивних об’єктів. Даний проект не викликав заперечень. З метою розгляду натурних ескізних пропозицій та остаточного погодження проекту, члени комісії вирішили провести 5 травня виїздне засідання на стадіоні «Текстерно». Проте воно так і не відбулось. Натомість на засіданні 6 травня голова комісії Петро Ландяк несподівано виступив проти усіх попередніх домовленостей, причому аргументації щодо своєї позиції так і не навів. Така його заява викликала подив членів засідання, адже тепер позитивний підсумок роботи комісії можна поставити під великий сумнів.

ТОГО «Майдан Тернопіль» хоче нагадати усім учасникам будівельного конфлікту та зацікавленим сторонам, що комісія створювалась для вирішення проблем громади, а не для маніпулювання думкою громадян та використання суперечки у якихось власних політичних проектах з метою отримання зиску напередодні місцевих виборів”, – йдеться у заяві.

Читайте на цю тему: