Звільнення головного архітектора міста стає предметом обговорення не лише у стінах міської ради, але і широких кіл громадськості. Рішення, яке підтримала більшість депутатів, ветував Сергій Надал, тим самим, гальмуючи процес. Свою оцінку ситуації дав Петро Ландяк, депутат міської ради від партії «Громадянська позиція».

Ландяк Петро– Дещо запізніле в часі рішення, однак попередня рада була не спроможна винести подібну справедливу ухвалу. За попередніх п’ять років за сприяння Бесаги відбувалась забудова парків, в багатьох місцях сплюндровано місто порушенням лінії забудови (приклади: вул.Купчинського -ринок Мандарин; пр.Злуки, 53-55 -напроти Духовного центру – зведено шопу для сіна, так я називаю трьохповерхову споруду в місці замороженого, ще Негодою В.А.(наступні мери також не давали дозволу), будівництва магазину. До цього переліку можна додати знищення площі Мистецтв та будівництво недопустимого за площею забудови житлового будинку, біля довгобуду обласна бібліотека; зведення з порушення державних будівельних норм торгового центру біля залізничного вокзалу; Цей перелік можна продовжити багатьма іншими об’єктами, якими Бесага спричинився до псування архітектурного обличчя нашого міста та подальшого загострення і ускладнення транспортної проблеми, – пише Петро Ландяк на своїй сторінці у Фейсбуці.

За словами політика, архітектори відзначають низький професійний рівень пана Бесаги, однак такий начальник управління архітектури якраз і потрібен міській владі.

– Чи призупинення 24 грудня ц.р. Надалом С. рішення депутатів є проявом його сили та як воно вплине на роботу ради? Швидше вважаю -це проявом слабкості, який грунтується на тому , що він не бачить своїх помилок або тут є інша слабкість -не може сміливо їх визнавати, – коментує Петро Ландяк.

Також депутат зауважує, що Закон України відвів лише два тижня для повторного розгляду даного питання. Тому до святого Різдва має відбутись позачергова сесія. Цікаво, на що здатні міські народні обранці.

Читайте на цю тему:

Структура виконавчих органів Тернопільської міськради потребує перезавантаження, – депутат Володимир Місько

Кого Сергій Надал купить на свята?

Ігор Турський: питання головного архітектора – питання розвитку європейського міста

Через головного архітектора  Василя Бесагу Тернопіль перетворюється на село, – депутат міськради Андрій Шкула