Сьогодні у Донецьку відбувається позачерговий з’їзд партії колишнього президента Віктора Януковича. Зараз регіонали переживають нелегкі часи: з парламентської фракції вийшли більше половини депутатів, місцеві організації дезорганізовані, чимало бізнесменів припинили фінансування.

Мостовий, ХоптянПопередньо планувалося, що на з’їзді ПР висуне кандидата на посаду нового президента України на виборах 25 травня. Більшість організацій схилялося до кандидатури Михайла Добкіна, однак вже на початку засідання в колись монолітних лавах намітився розкол. Частина делегацій передумала підтримувати одіозного харківського політика. Його рейтинг не дозволяє навіть теоретично мріяти про перемогу. Інший чільний регіонал Сергій Тігіпко не дочекавшись схвалення колег пішов балотуватися самостійно.

Цікава ситуація в середовищі тернопільських регіоналів. Їхня інтернет сторінка не працює. З головного сайту ПР зникла всі інформація про регіональні представництва. Місцеве керівництво кілька тижнів тому заявило про призупинення діяльності. Це рішення прийняли тернопільські регіонали за відсутності свого голови Валентина Хоптяна, який переховується на Хмельниччині. Офіс ПР у Тернополі, який знаходився на площі Волі, зараз здається в оренду. Недобитим регіоналам доводиться збиратися на конспіративних квартирах.

Не зрозуміло у якому складі до Донецька вирушила делегація від Тернопільщини. Більшість чільних регіоналів заявила про складання партквитків, частину з них бачили сьогодні в обласному центрі. За даними “За Збручем” наш край на донбаському з’їзді може представляти … Валентин Хоптян з дружиною та колишній очільник обласної медицини Андрій Мостовий, який заради такої події втік з лікарняного.