З приходом весни на ринках Тернополя з’являються свіжі овочі – огірки, помідори, редиска.  

Що бере з весняної зелені організм людини – вітаміни чи нітрати? Чи проходять фрукти та  овочі перевірку на нітрати і хімічні речовини перед тим, як потрапити на тернопільський ринок?

Різноманіття свіжих овочів на тернопільському ринку вражає. Більшість овочів вирощені в Україні, – запевняють продавці. Є на ринку навіть полуниця. Її привозять з Іспанії та Італії, ціна за кілограм – 50 гривень. За словами продавців, постійно приходять з ветеринарної служби, беруть проби на нітрати і після цього визначають, чи можна фрукти та овочі продавати на тернопільському ринку, передає ТТБ.

Правду про вміст нітратів в овочах дізнаємося в Державній лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи міста Тернополя, де у присутності журналістів провели експертизу овочів.

За результатами проведеної експертизи, ранні овочі та фрукти, які реалізуються на Центральному ринку Тернополя безпечні, запевняє заступник начальника лабораторії Наталія Остапів. Вона також розповіла, що на вміст нітратів перевіряють кожну партію овочів та фруктів, які потрапляють на ринок. Цього року перевищень не зафіксовано.

[youtube1]mbCE9a773s8[/youtube1]