Проблема, яку ми збираємося зачепити далеко не нова. По дорозі до Європи від нас ніяк не відчепляться культурні пережитки минулого. Право сили чи сила грошей в уяві деяких співгромадян є вищими від загальнолюдських норм поведінки, та й звичайної ввічливості до ближнього.

Деякі мешканці Тернополя думають, що їм можна більше ніж іншим, наприклад паркувати свої дорогі автомобілі в заборонених місцях, призначених для пішоходів. Цікаво, що міліція, зокрема працівники ДАІ, зі всіх сил стараються не турбувати, власників цих залізних коней, хоча все добре бачать. Бояться?

“За Збручем” спеціально не цікавився іменами тих, хто залишає свої машини на тротуарах та клумбах. Справа не в особах, а самому явищі. Для європейського міста, яким хоче бути Тернопіль це явище потрібно усунути. І зробити це мають самі автолюбителі.

Наші фотокореспонденти пройшлися центральними вулицями міста і зазняли для історії кількох “королів торотуарів”

Цей чорний джип припаркувався на тротуарі на вулиці Руській, поряд з церквою Різдва Христового. Цікаво, що поряд є знак “Зупинка заборонена”

Ще один  джип примостився на тротуарі поряд тією ж церквою, але з іншого боку.

Трохи далі, на вулиці Замковій позашляховикам також ніде розгулятися. Для чого шукати парковку, коли можна виїхати на тротуар?

Далі буде