За період своєї діяльності компанія Креатор-Буд здобула не лише беззаперечний авторитет на будівельному ринку області, а й народне визнання «Кращої будівельної компанії Тернопілля».

Сьогодні «Креатор-Буд» – сучасна компанія, яка стрімко розвивається. Серед основних напрямків діяльності – будівництво житлових, офісно-представницьких споруд та об’єктів побутового призначення.

Якісно збудоване та вчасно здане житло — два основні правила, яких у своїй роботі дотримується колектив будівельників. Колектив пишається тим, що це не просто квадратні метри, це унікальні будинки, оригінальні проекти, які безумовно є окрасою і гордістю Тернополя.

Перше і найважливіше питання, яке ставить перед собою людина, купуючи житло – з чого потрібно починати?

Коли людина купує житло – вона робить серйозний крок. Втім, перед тим, як зробити власний вибір, і зробити його правильно, безперечно, треба вивчати ринок, – вважає директор будівельної компанії «Креатор-Буд» Ігор ГУДА. Насамперед, сім’ї потрібно визначитись в якому мікрорайоні вона хоче купити квартиру, яка повинна бути житлова площа. Далі потрібно вивчити ринок пропозицій – хто з будівельних організацій будує житлові будинки в даному мікрорайоні і вже тоді визначатись кому варто довіряти свої кошти.

Директор «Креатор-Буду» радить не поспішати і перед тим, як купувати квартиру, навести довідки про будівельні організації. Проаналізувати результати роботи компаній впродовж п’яти останніх років. Це оптимальний період, за який можна проявити свої можливості на ринку. Перш ніж підписувати договір про купівлю квартири в будівельній організації, – радить Ігор Гуда, – перевірте, чи дане підприємство має дозвіл на будівництво, чи виконало усі свої зобов’язання перед дольовиками, скільки квартир будівельна організація здала в експлуатацію, на скільки якісно будуються будинки, чи вчасно здається житло, чи немає у будівельної організації заморожених об’єктів.

Пане Ігоре, як довго дольвикам Креатор-Буду потрібно чекати на свою квартиру?

Що стосується компанії «Креатор-Буд», то усі свої будівельні об’єкти, не залежно від розмірів чи складності архітектурних рішень, ми споруджуємо за 2 роки. Впродовж року зводимо будинок, решту часу плануємо для оздоблювальних робіт, благоустрою прибудинкової території, і власне здачі будинку в експлуатацію.

Сьогодні, в непростий для будівельників час, «Креатор-Буд» не тільки активно працює, а й розвивається. Як вам це вдається?

Насамперед, завдяки тому, що ми правильно організовуємо і плануємо нашу роботу. Нині всі об’єкти нерухомості, які ми будували здані в експлуатацію згідно з календарним планом виконання робіт, а ті будинки, які маємо здати у 2012му – випереджаємо на півроку. Ми маємо власну виробничу базу, спецтехніку, достатній матеріальний ресурс, власне, саме тому «Креатор-Буд» сьогодні працює і розвивається.

На розвиток та успіх підприємства працює сьогодні понад 300 кращих у Тернополі кваліфікованих спеціалістів зі значним досвідом роботи в будівельній галузі. Високі європейські стандарти, яких у роботі дотримується «Креатор-Буд» з року в рік підвищують рейтинг і довіру тернополян до компанії. Нині житло, збудоване колективом «Креатор-Буд» – це сучасні цегляні багатоповерхівки з хорошими теплоізоляційними характеристиками, усі будинки передбачають індивідуальне опалення, будинки обладнані швидкісними, безпечними та комфортними ліфтами відомого американського виробника ОТІС. До того ж, «Креатор-Буд» – це не лише запорука якісного житла, це також чудові дитячі майданчики, затишна озеленена прибудинкова територія.

А ось думка дольовиків щодо співпраці з будівельною компанією «Креатор-Буд»

Андрій КОРОЛЬ, тернополянин, дольовик будівельної компанії «Креатор-Буд»:

Я дуже задоволений співпрацею з «Креатор-Будом». Довго шукав такого забудівника  який би влаштовував мене  і по ціні і по якості  і по термінах здачі будинку. «Креатор-Буд» підходить для мне найкраще по всіх параметрах і з ними дуже приємно працювати.

Світлана МАГЕРОВСЬКА, тернополянка, дольовик будівельної компанії «Креатор-Буд»:

Я уклала договір з компанією «Креатор-Буд» на будівництво офісного приміщення. За відгуками знайомих, близьких мені людей я знаю, що компанія «Креатор-Буд» завжди здає свої будинки вчасно, згідно договорів, будують вони дуже швидко. Компанія дуже креативна і надійна. Офісне приміщення знаходиться практично в центрі міста і я щодня  їжджу цією вулицею і  спостерігаю за їхньою роботою. Будівництво йде швидкими темпами і я надіюся, що приміщення вони здадуть навіть швидше, ніж передбачено договором. Всім бажаю укладати договір з «Креатор-Будом», можете не боятися – це і моя порада і відгуки інших людей.

Оксана ГЛУШКО, тернополянка, дольовик будівельної компанії «Креатор-Буд»:

Те, що я обрала квартиру в «Креатор-Буді» зовсім не випадково. Надійнішої компанії в плані будівництва житла в Тернополі немає, і це правда. Будинки їхні дуже красиві, вони вирізняються з-поміж інших оригінальністю. В кожному дворі є дитячий майданчик. Це справді компанія, якій можна довіряти.