Книгу з давніми світлинами Тернополя, картами та схемами міста планує у цьому році видати будівельна компанія КреаторБуд. Директор КреаторБуду Ігор Гуда вважає, що це допоможе будівельникам Тернополя відродити архітектурні традиції нашого славного міста.

У книзі також буде розділ, присвячений спогадам тернополян про місто, тернопільське дозвілля минулого, історіям з життя, пов’язаних з унікальними місцями нашого міста. В рамках проекту відбудеться також конкурс світлин із зображенням історичних місць Тернополя.

Обличчя нашого міста потрібно змінювати, переконаний директор компанії Креаторбуд. Лише у поєднанні із архітектурним надбанням, що накопичувалось впродовж століть і сучасних європейський містобудівних технологій – майбутнє Тернополя, вважає Ігор ГУДА.

Ігор ГУДА, директор будівельної компанії КреаторБуд:

– Як будівельнику, як людині, яка дивиться на місто дещо по-іншому,  мені б хотілось, щоб Тернопіль ставав ще красивішим, більш досконалим і затишним в архітектурному плані. Хочеться, щоб кожен мікрорайон мав своє оригінальне обличчя, будинки не були хаотичними, а місто забудовувалось згідно затвердженого генерального плану.

Що стосується будівельної компанії КреаторБуд, ми зробимо усе для того, щоб наші будинки були якісно збудовані, мали своє неповторне архітектурне обличчя, подвір’я були затишними у плані відпочинку, прикрашені зеленими насадженнями, діти мали можливість гратись на атракціонах. Щоб кожен мешканець нашого міста з гордістю міг сказати: я – тернополянин і моє місто найкраще. А починати звісно, потрібно з себе.