Бронетранспортер БТР-60, який таємниче зник зі Старого парку, передали державному підприємству «Промінь». Відповідне рішення прийняли на черговій сесії міської ради.

Як зазначено у рішенні міської ради, «Промінь» буде використовувати бронетранспортер в якості муляжа для проведення конструкторсько-випробувальних робіт.

«Цей взірцеь бойової машини тимчасово передається на потреби Збройних сил України для проведення випробувань із модернізації ходової частини бойових машин, — запевняє заступник міського голови Леонід Бицюра. — Передбачається, що тернопільські інженери та конструктори опрацюють нові технічні рішення, які дозволять підвищити ефективність бойової техніки».

Проте, як зазначено на сайті підприємства, тернопільський завод “Промінь” займається виготовленням супутникових антен, твердопаливних котлів та подрібнювачів деревини. Жодного відношення до бронетехніки він не мав і не має. Скоріш за все напівзогнилий БТР піде на переплавку або зачаїться десь на території напівживого заводу. За іншою версією на “Промені” запустили секретну оборонну програму, про яку не знають ні працівники, ні керівництво. Її куратором є компетентний у всіх відношеннях пан Бицюра.