жирук володимир, голова рда, призначення, борщівський район

Ще один прогноз “За Збручем” щодо призначення голови Борщівської РДА справдився.  Сьогодні ввечері на сайті Президента з’явилося розпорядження про призначення депутата Тернопільської облради Володимира Жирука головою Борщівської райдержадміністрації.

 

Новий голова РДА не новачок у політичному та господарському житті Борщівщини. Свого часу очолював Борщівський сирзавод, хлібоприймальне підприємство “Діоніс”. З останньої посади потрапив у список “Єдиного центру” на виборах до Тернопільської обласної ради 2009 року. Звідти у вересні 2010 року разом з тодішнім головою Борщівської РДА Іваном Чепесюком ”перекинувся” до провладної коаліції “Стабільність і реформи”. Очевидно, що зараз стане(а, модливо, вже й став) членом Партії Регіонів.

В Борщеві кажуть, що кар’єрному злету Жирук має завдячувати багаторічним опікунам Борщівщини – екс-голові РДА Володимиру Іванишину та підприємцю Богдану Федорчуку, які довший час працюють у Києві. Федорчук – певний час очолював Держрезерв, а Іванишин – у часи уряду Юлії Тимошенко  був генеральним директором  Аграрного фонду. До речі, Жирук короткий проміжок часу опікувався тернопільським відділенням Аграрного фонду.

Щоправда, з приходом до влади регіоналів Іванишина почали частіше запрошувати до прокуратури, однак цей факт, очевидно, не вплинув на старі зв’язки та лобістські можливості борщівського “клану”. На “своїй території” вони ще можуть вплинути на ситуацію, від впливу на яку останнім часом вони були відсторонені через амбіції та апетити Івана Чепесюка. До слова нагадаємо, що попереднього голову Борщівського району – Івана Чепесюка звільнили через скандальну історію з хабарем.

Новини по темі:

Влада знайшла заміну для Чепесюка

Мдінарадзе – нарешті голова! Розпорядження Президента