Громадськість Тернопільщини пропонує Комітету опору диктатурі висунути Валентина Наливайченка єдиним кандидатом в народні депутати від опозиції. Про це йдеться у резолюції 2-тисячного народного віча «Захистимо Україну!», яке відбулося сьогодні в Бережанах, повідомляє УНІАН

«Громада Тернопільщини пропонує усім опозиційним партіям підтримати Наливайченка, як єдиного узгодженого кандидата в депутати парламенту від Тернопільщини (округ: Бучацький, Бережанський, Козівський, Монастириський, Підгаєцький, Зборівський райони). Застерігаємо вас від ігнорування волі громади і просимо не допустити взаємопоборення патріотів, на яке розраховує злочинний режим Януковича», – йдеться в документі.

Окрім цього, учасники віча вважають, що лише об’єднана опозиція зі спільним списком має шанси подолати адміністративний ресурс і здобути українську перемогу: «На округах опозиція повинна бути представлена єдиним кандидатом, не призначеним партійними лідерами, а визначеним волею громадян, котрі підтвердять свій вибір на дільницях».

У свою чергу колишній голова СБУ заявив про свою готовність представляти інтереси виборців цього округу в парламенті. Політик відзначив свою готовність до переговорів з іншими ймовірними опозиціонерами від цього округу, які планують йти до парламенту.

«Я переконаний – опозиція має бути єдиною. Я відкритий до перемовин з усіма опозиційними політиками, які мають намір балотуватися по цьому ж округу. Впевнений – ми знайдемо спільну мову. Якщо буде необхідно, проведемо праймеріз, які визначать єдиного кандидата від опозиції», – сказав політик

Учасники віча, серед яких й представники патріотичних громадських та політичних організацій краю, зокрема УНР, КУН, УНП, «Наша Україна», ВО «Тризуб», «Оновлення країни», МНК, Українська партія, проголосили про створення понадпартійного руху «Український вибір». Мета цього руху – підтримати на місцевому рівні ініціативи КОД та спільно боротися за чесні вибори.

Зауважимо, що серед учасників мітингу не згаданоо представників ВО “Свобода”, “Батьківщини” та “За Україну”, які теж мали плани та своїх кандидатів на цей виборчий округ. Найбільше втрачає діючий нардеп Іван Стойко, якому тепер ніде балотуватися.

На фото: Івану Стойку пора знімати депутатський значок?, Мітинг в Бережанах (info.berezany.net)