ТзОВ «Бучачагрохлібпром» уже неодноразово надавав допомогу Збройним Силам України та добровольчим батальйонам, які знаходяться в зоні АТО. Відправляв для військовослужбовців продукти харчування, транспортні засоби, матеріально-технічне забезпечення, паливно-мастильні матеріали, запасні частини. Продовжує робити це і зараз.

Гадз Петро, Люшняк Микола, АТОТак, днями підприємством  було придбано позашляховик «Опель Фронтера» і через народних депутатів, Миколу Люшняка та Олега Барну, передано бійцям «Правого сектору».

Перед відправкою автомобіля, о. Михайло Суканець із Рукомиша окропив його свяченою водою та побажав, щоб ні одна куля не торкнулася до нього.

Це вже сьома машина, яку підприємство передає воякам української армії. «Ми розуміємо, наскільки тим хлопцям, які перебувають в зоні АТО, тяжко, – сказав голова спостережної ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз, – Вони воюють там, а ми – тут. Боремося за хороший врожай та за те, щоб Україна була з хлібом. Ми воюємо за свою землю, і жодного її клаптика не віддамо ворогу».