Гасло “жити по-новому” можновладці ніяк не хочуть приміряти на себе. У той час, як в країні точиться виснажлива війна, а економіка перебуває на грані краху, деякі народні слуги жирують за кошт того ж народу.

Бойко, Апостол і Деревляний у вишиванках блокують Верховну РадуЯк видно з опублікованих Українською правдою документів, майже 300 нардепів у грудні 2014 року звернулися і отримали гроші на оренду житла у Києві. Серед них чимало тернополян. Кричущим є факт, що деякі політики програли вибори і вже не є народними депутатами. Це не заважає їм нахабно користуватися матеріальними благами. Серед любителів халявного столичного житла опинилися Василь Деревляний, Володимир Бойко, Олексій Кайда та Михайло Апостол. Всі далеко не бідні люди, що не завадило їм спокуситися на дармові, не заслужені гроші від держави. Окремо слід згадати ще одного фігуранта ганебногог списку, невдаху недавніх виборів Івана Стойка. Цей діяч кілька років тому отримав кошти на придбання цілої квартири. Мабуть здає її в оренду, раз жити йому ніде. Також отримав матеріальну компенсацію і депутат-ударник Ігор Побер, що має власний бізнес в Тернополі та їздить на авто вартістю кілька мільйонів гривень.

У списку немає Степана Барни, але є його брат Олег. Можливо вони проживають разом. Окремо від побратимів поселився Тарас Юрик, та інші тернопільські нардепи Пастух та Соляр.

Не погордували взяти гроші кілька мільйонерів екс-регіоналів – Євген Геллєр, брати Добкіни, свободівці, що не є депутатами Кошулинський, Тягнибок, Михальчишин та Ірина Фаріон.

На фото: І після сесії живуть нардепи весело