Рішення щодо продажу алкоголю прийматимуть у громадах. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Володимир Труш. В ОТГ можуть самостійно можуть вводити обмеження на продаж спиртних напоїв.

Рада церков на Тернопільщині ініціювала заборону продажу алкоголю. Втім, такі рішення приймати доручили органам місцевого самоврядування.

«Голови громад володіють ситуацією, знають про небезпеку. Голова громади може надати дозвіл щодо продажу алкоголю. Звертаюся до голів громад, хто надає дозволи щодо торгівлі алкоголем у своїх громадах, забезпечте, будь ласка, і контроль, пробиття чеків. Можна робити часові обмеження щодо продажу алкоголю. Людям у військовій формі та людям зі зброєю категорично заборонено продаж алкоголю», – зазначив Володимир Труш.

Додамо, з 16 квітня на території Тернопільської міської територіальної громади дозволено продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та вина у торговельній мережі з 11:00 по 17:00 год., в закладах ресторанного господарства – до 21:00 год. з обов’язковою видачею розрахункового документа встановленого взірця. Відповідне рішення прийнято місцевою комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міській раді з метою недопущення торгівлі контрафактною продукцією, уникнення поширення неякісного та фальсифікованого алкоголю, враховуючи наближення Великодніх свят та беручи до уваги рішення Ради оборони Тернопільської області. Відповідно до рішення, працівникам у формі одягу правоохоронних органів, військовослужбовцям ЗСУ, територіальної оборони, Національної гвардії України, інших воєнізованих та особам зі зброєю відпускати алкогольні вироби заборонено.