Аграрії Бучаччини і Монастирищини передали 26 тонн продуктів захисникам вітчизни. Сьогодні вантажівки відправили у зону бойових дій.

Гадз ПетроВантажні автомобілі заповнені усім найнеобхіднішим: 11 тонн круп, 300 кг ковбасних виробів, 300 кг копченої за домашнім рецептом баранини, 100 кг шинки, 2,5 тонни цукру, 2,5 тонни борошна, олія, макаронні вироби, хрін, картопля, хліб, паски та багато іншого.

«Всі аграрії Бучаччини і Монастирищини відгукнулися, бо кожен розуміє, що Великдень – це християнське родинне свято. Звичайно, краще б наші хлопці були вдома, але коли ворог наступає – хтось мусить боронити країну і на полі бою. Тому ми з великим задоволенням відгукнулися і постаралися робити так, щоб все, що в нас буде на столі, було і в хлопців. Вони на полі бою там – а ми тут: сіємо, оремо, годуємо країну» – зазначив голова наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз.

Автомобілі освятили представники духовенства, після чого святковий вантаж вирушив на передову. «Сьогодні нам найбільше потрібна єдність народу. Сьогодні громада згуртувалася і ми підтримуємо всіх воїнів АТО, хочемо бути близькими до них, щоб хлопці відчували нашу максимальну підтримку. Будемо й надалі опікуватися і допомагати, чим зможемо» – зазначив народний депутат України Микола Люшняк.

Продукти відвезуть у добровольчі батальйони і батальйон «Збруч», де несуть службу бійці із Тернопільщини. «Будемо рухатися на схід, починаючи зі Станиці Луганської, хочемо провідати наших побратимів, особливу увагу звернемо на добровольчі батальйони, маршрут пролягатиме через базу добровольчого українського корпусу, також Правий сектор і ОУН» – каже народний депутат України Олег Барна, який супроводжуватиме вантаж. До слова, у Тернополі вантажівки зустрів новопризначений голова обласної державної адміністрації Степан Барна.

Також напередодні Великодніх свят гостинці солдатам передали аграрії Заліщицького, Борщівського і Чортківського районів.