Урочисте відкриття двох нових будівель з офісними приміщеннями площею 600 квадратних метрів відбулось у Тернополі на вулицях Лисенка та Глибокій.

Більш ніж пів сторіччя комунальне обласне підприємство «Кінодністер» працювало у жахливих умовах. Як стверджує його директор Андрій Градовий, – це було приміщення , яке підприємство  отримало для тимчасового користування. За останні 20 років з державного бюджету ми не отримали жодної копійки для проведення  капітального ремонту. Як наслідок – стіни вкриті грибком, стеля протікає, грунт осів, умови для роботи – жахливі, в таких умовах не можливо було вберегти фільмофонд. 2 роки тому, – розповідає керівник комунального підприємства «Кінодністер», – голова обласної ради Олексій Кайда зініціював кампанію вкладення інвестицій. Нам було дозволено за рахунок коштів інвестора побудувати приміщення. І сьогодні ми маємо результат.

В свою чергу, директор будівельної компанії Креатор-Буд  подякував Олексію Кайді за можливість втілення такого інвестиційного проекту у життя. На думку Ігоря Гуди, ця співпраця є вигідною як для Креатор-буду, так і для обласної ради.

Новий етап життя відтепер розпочнеться для нашого колективу, – розповідає Андрій Градовий. Ми збираємося залишити старі фонди як картотеку. Підприємство переходить на нові цифрові технології.

Дякуючи обласній раді, дякуючи головному інвестору – директору  будівельної компанії «Креатор-буд» Ігорю Богдановичу Гуді, сьогодні ми отримали чудові кабінети. Те, що ми мали у старому приміщенні не йде в порівняння з тим, що ми маємо тепер. І це дає додатковий стимул для роботи.