Нардеп Микола Люшняк відмовивася від внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації». Відповідну заяву представник «Блоку Петра Порошенка» вчора подав голові парламенту Володимиру Гройсману.

Люшняк микола«Сам проект закону містить дуже багато позитивних новацій, – зазначив Микола Люшняк. – Та з невідомих мені причин законопроекту, який зареєстрований, та попередньо підписаний мною мають певні розбіжності. Тому я відкликаю всій підпис під цим документом.»
Таким чином політик висловив свій протест проти закулісної зміни пункту 209 законопроекту, що стосується спеціального режиму оподаткування діяльності у сфері тваринництва.
«Більш жорсткі умови оподаткування, прописані у цій статті, можуть знищити українське тваринництво, – додав Микола Люшняк. – Таке враження, що нам знову хочуть підсунути урядовий проект змін до Податкового кодексу.»
Як повідомив Микола Люшняк, на сьогодні тривають перемовини про відкликання підписів інших співавторів законопроекту «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібераліза відмовився від співавторства у скандальному законопроекті щодо податкової лібералізації (документ)
Народний депутат України Микола Люшняк відкликав свій підпис щодо співавторства у законопроекті №3357 від 26.10.2015 р. «Про внесції».

IMG_4297