Перерахунок субсидій і пільг на опалювальний період триває на Тернопільщині. Відповідно до рішення Кабміну, діятимуть вони з 15-го жовтня.

На жовтень Тернопільщина отримала близько 50 мільйонів гривень на пільги і субсидії для жителів краю, – повідомив директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський. Вже призначили пільги і субсидії для 70 тисяч жителів області.

«Отримувачі пільг бачитимуть у своїх квитанціях повну суму, яку необхідно заплатити за житлово-комунальні послуги, нараховану обслуговуючою організацією, відповідно до показників їхніх лічильників. Пільга буде оплачуватися Ощадбанком до середини наступного місяця. Пільговики отримуватимуть СМС-повідомлення на мобільні телефони, скільки коштів ще потрібно доплатити за комунальні послуги. Якщо людина написала заяву на отримання пільги у грошовій формі, то ця пільга прийде її готівкою. По області маємо небагато таких звернень. Тому більшість жителів області будуть отримувати пільги через Ощадбанк. Але потрібно розуміти, що у квитанціях буде вказана повна сума. Потім, після завершення розрахункового періоду, Ощадбанк проводить цю суму і далі приходить повідомлення, що потрібно доплатити».

Нагадаємо, жителі Тернопільщини отримуватимуть субсидії цього року у готівковому і безготівковому вигляді.

Софія Романська