Петро ПорошенкоПро те, що американський власник цих медіа-ресурсів майже продав їх українському інвесторові, пише Українська правда. Якщо раніше імовірним покупцем називали Ріната Ахметова, то зараз джерела видання стверджуть, що ним стане Петро Порошенко.

Як відомо, медіа-холдинг KP Media перебував у власності американця Джеда Сандена.

Зараз до холдингу входить часопис “Корреспондент”, однойменний сайт і портал Bigmir.net.

За інформацією “Української правди”, переговори з Санденом про продаж вели також структури Ріната Ахметова.

Однак на якомусь етапі в перемовини за “Корреспондент” також вступив Порошенко.

“Він сказав Сандену приблизно таке: Джед, якщо ти не продаєш своє медіа, то мені нічого не треба. Але якщо продаєш, то продай мені, тому що в Україні не можна допустити концентрацію всіх медіа в руках однієї політичної команди”, – розповіли джерела, обізнані з ходом переговорів.

У підсумку, як стало відомо “Українській правді”, Санден дійсно вирішив не продавати свої медіа Ахметову. Покупцем він визначив Порошенка.

Зараз угода перебуває на завершальному етапі, за крок до свого оформлення. Очікується, що партнером Порошенка в управлінні KP Media буде Борис Ложкін, власник “Українського медіа-холдинга”.

Сподіваємося, що новий власник найпопулярнішого журналу країни нарешті  організує його україномовну версію. Для єврея за походженням Джеда Сандена це, мабуть, здавалося зайвим.