Чотири пожежі зафіксували на Тернопільщині за останню добу.

Так, 18-го квітня о 8:30 виникла пожежа в дерев’яному піднавісі на вул. Грушевського у Збаражі. Вогнем знищено дерев’яний піднавіс площею 6 м кв. та господарський реманент. Збитки орієнтовно складають 300 грн. Пожежу ліквідовано черговим караулом Збаразького райвідділу МНС, врятовано будівлю та матеріальних цінностей орієнтовно на суму 5 тис. грн.

Надвечір у селі Бонівка Кременецького району виникла пожежа в господарській будівлі. Вогнем знищено покрівлю на площі 35 м кв. Збитки орієнтовно складають 7 тис. грн. Причина виникнення пожежі – дитячі пустощі з вогнем. Пожежу ліквідовано черговим караулом Кременецького РВ, врятовано будівлю та матеріальних цінностей орієнтовно на суму 70 тис. грн.

Гоподарська будівля горіла й у селі Ілавче Теребовлянського району. Вогнем знищено перекриття на площі 25 м. кв. та речі домашнього вжитку. Причина виникнення пожежі та збитки встановлюються.

Того ж дня сталася пожежа і в обласному центрі. По вул. Київська, 14 горіло сміття у сміттєпроводі дев’ятиповерхового житлового будинку. Причина виникнення пожежі та збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом ЧСПТ АРЗ СП Територіального управління МНС.