Прогнозовані кадрові зміни серед голів РДА розпочнуться зі Збаразького району. Кількамісячні розмови щодо перспектив  колишнього віце-президента «Ниви» кінця 90-х, а зараз «регіонала» Автанділа Мдінарадзе зайняти посаду голови Збаразької райдержадміністрації можуть стати реальністю.

Заради цього однопартійці найвідомішого в Тернополі грузина наполягають звільнити теперішнього голову райдержадміністрації –  депутата обласної ради Володимира Гульовського, якого на посаду було призначено влітку минулого року ще за поданням Ярослава Сухого.

Про таку заміну в таборі «регіоналів» говорили ще під час місцевої виборчої кампанії. Мовляв, чиновник, який йде на вибори у списках іншої, ніж партія влади політичної сили не може займати таку відповідальну посаду. Попередній голова ОДА Михайло Цимбалюк не поспішав з втіленням в життя цього твердження. Очевидно, що при новому наміснику Президента аргументи місцевих регіоналів на чолі з Орестом Муцом виявилися переконливішими.

Нагадаємо, що Автанділ Мдінарадзе є давнім товаришем нардепа Ореста Муца. Крім того, у кулуарах стверджують, що Муц збирається спробувати свої сили у виборах до Верховної Ради по так званому волинському окрузі (Шумський, Кременецький, Збаразький та Лановецький райони) і намагається «розставити» у потрібному порядку “адмінресурс”. Зрозуміло, що уенпіст Гульовський не вписується в нову систему координат і мусить піти.

На виборах 31 жовтня  Мдінарадзе очолював партійний штаб саме в Збаразькому районі. Хоча депутатом райради він став в Тернопільському районі,  але  програв вибори голови райради нашоукраїнцю Василю Дідуху. Тепер, очевидно, Мдінарадзе спробує сили у виконавчій владі.

Інші джерела стверджують, що з призначенням в Збаразький район не все так однозначно. Іншими претендентами на високу посаду також називають діючого першого заступника голови адміністрації Юрія Фецовича, фермера з Підволочиська Андрія Прокопенка та ряд працівників структур ОДА, які перебувають в передпенсійному віці.

Андрій Мальований, За Збручем