Балаган влаштували учора в студії ТВ-4 заступник голови облдержадміністрації Петро Гоч та голова обласної організації ВО «Свобода» Володимир Стаюра.

Петро Гоч перемігДискусії у них не вийшло, оскільки Петро Гоч озвучував міфи, як наслідок Стаюра його постійно перебивав, наголошуючи глядачам, що звучить «цинічна брехня», або просто вигукуючи «Він бреше!». Чимало ефірного часу чоловіки говорили одночасно, перекрикуючи одне одного, тож щось розчути і збагнути було важко.

Поміж іншими Петро Гоч розповів байку про те, як йому попри кордони пікетувальників вдалося потрапити в стіни ОДА.

«Я поясню, як я пройшов. Підходить до мене представник «Свободи» і каже: «Петро Іванович, я вас знаю давно, розумієте, але мені дали вказівку тут стояти і не пускати. Але це безглузда вказівка, пройдіть». Ось так я і прошов», – запевнив заступник голови облдержадміністрації.

Після цього Володимр Стаюра вкотре з обуренням вигукнув «цинічна брехня!».

Він закликав Гоча, який ледь не клявся у відданості європейським цінностям, вийти з Партії регіонів, яка 30 листопада усі ці цінності грубо знехтувала і влаштувала криваве побоїще на Майдані у Києві.

Тут же заступник голови ОДА згадав, як і він свого часу стояв по інший бік барикад й відстоював зовсім інші принципи та ідеали, ніж відстоює зараз.

«Знаєте, коли я перший раз отримав кийком по голові і по спині? У 1989 році. Тоді була така структура, як ОМОН, її зараз немає, вона вже по іншому називається. Тоді були перші акції протесту, ми тоді ще молоді, діти фактично… І я знаю, що таке отримувати кийком, що таке мати розбиті плечі. Я знаю, що таке, коли працівники МВС виконують вказівку. Підтверджую, що вказівка була дана неправомочна і була злочинною, жодного виправдання подіям, які відбулися вночі 30 листопада немає. Ми повинні дати дуже жорстку оцінку тим подіям, які були 30 листопада», – сказав Петро Гоч.

«Якщо це все щиро, то поясність, чому ви залишаєтесь в Партії регіонів, яка пролила кров? Ви готові вийти з Партії регіонів?», – насідав Стаюра.

Відповідь на це питання Петро Гоч так і не озвучив, пише сайт 0352.com.ua.