Заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Петро Гоч не пояснює походження автомобіля Porsche Cayenne, за кермом якого його неодноразово бачили останнім часом.

Петро Гоч перемігЯк повідомили кореспонденту УНІАН в прес-службі облдержадміністрації у відповідь на запит щодо автомобіля, Гоч не став коментувати своє перебування за кермом дорого автомобіля, пояснивши, що «це не є справа державної ваги». Водночас, наприкінці минулого тижня Гоч обіцяв кореспонденту УНІАН пояснити походження автомобіля, вартість якого становить орієнтовно 1 млн грн. Місцеві інтернет-видання звернули увагу на дорогий автомобіль після того, як Гоч приїхав на ньому на відкриття блоку дистанційної променевої терапії в обласному онкодиспансері 10 вересня.

При цьому місцеві журналісти не могли збагнути, звідки у посадовця такий автомобіль, адже він не є відомим і місті бізнесменом, а зарплата чиновника не дозволяє придбати Porsche Cayenn. Згідно з декларацією, за минулий рік Гоч отримав 92 тис 53 грн загального доходу. В розділі інформації про наявність автомобіля у декларанта чи членів сім’ї в декларації поставлені прочерки.