Ще 30 вересня міськвиконком прийняв рішення «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування». Тепер на його виконання вирішили застосувати важку артилерію.

Відповідно до рішення, управління житлово-комунального господарства та екології, містобудівного та архітектурного комплексу, відділ використання земельних ресурсів і КП „Адміністративно-технічна інспекція” організують проведення робіт з демонтажу малих архітектурних форм (тимчасових кіосків, павільйонів), які влаштовані на земельних ділянках без документів, що посвідчують право користування землею. Кіосків з дозволами в місті взагалі обмаль, більшість хоч і зверталися за документами, але позитивної відповіді не одержали.

Для того, аби власники кіосків не пручалися відновленню “справедливості”, Роман Заставний кличе на поміч хлопців в кашкетах: “З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу будуть залучені працівники МВ УМВС України у Тернопільській області.” – пишеться в рішенні виконкому