Плакат із написом «Вкрадемо ще більше» та фотографією Романа Заставного розповсюджували Тернополем цієї ночі. Мер з цього приводу уже звернувся до правоохоронців.

Одна з політичних сил написала на цих плакатах свій лозунг, натомість чомусь помістили там моє фото, – коментує інцидент Заставний. – Я розумію чому так зробили – їхнім кандидатом  заклеєне вже все місто і вони вирішили, що забагато буде його знову публікувати.

Він також нагадав, що це не вперше проти нього використовують таку технологію.

– Свого часу вже розміщували досить дорогі наклейки із привітанням від мого імені з новим роком на смітниках міста, – каже мер. – Ці плакати, які розповсюджували цієї ночі,  теж досить дорогі. Тому сумнівів немає , хто це зробив – тільки ті, хто має дуже серйозний фінансовий ресурс, який ми бачимо впродовж виборчого періоду. Але їм поставили завдання освоїти в найближчі тижні 2 мільйони гривень, то вони це і зробили.

Заставний також повідомив, що зараз під виглядом опитувань у жителів міста з’ясовують, як вони ставлять до підвищення тарифів, які ініціює міський голова.

– Це робиться для дискредитація мене як кандидата на посаду міського голови, – наголосив Заставний. – Адже мова про підняття тарифів на опалення взагалі не стоїть.

Редакція ZZ просить читачів, хто має цю листівку, відсканувати і вислати нам на пошту. Будем бардзо вдячні!