Талановитий організатор неформальних заходів у “білому домі” позбувся посади. Так стверджують джерела сайту Тернополяни. Скандально-відомий чиновник встиг побувати депутатом міськради Тернополя, підприємцем та керуючим справами облради.

Ігор Дулеба ВО Свобода депутат в якого найгірший ремонт вулиць в ТернополіУсюди, де з’являвся пан Дулеба, за ним росли “золоті верби”. Через сумнівні оборудки на виборах, де він намагався завадити обранню Михайла Головка його витурили з партії “Свобода”. Це не завадило спритному чиновнику плести сітку інтриг при трьох головах облради: Кайді, Хомінцеві та Овчаруку. Основним талантом Ігоря Дулеби називають вміння знайомити бізнесменів з впливовими чиновниками, які відбувалися у нічних розважальних закладах Тернополя.

Місце керуючого справами облради, яке “нагрів” Дулеба, за інформцією “За Збручем” буде вакантним недовго. Одразу після Великодня на посаду призначать одного з безробітних одногрупників та однокурсників Степана Барни. Найбільше шансів повернутися у “білий дім” у ще одного скандаліста, екс-регіонала Івана Бабійчука та партійного функціонера з БПП Володимира Дзудзила.