На останній сесії міської ради у листопаді депутати внесли зміни до рішення міськради, яке стосується приватизації об’єктів комунальної власності. Зокрема, на аукціоні продадуть незавершений реконструкцією адмінбудинок на вулиці Карпенка, 18а.

Як пояснив міський голова Сергій Надал, це територія господарського двору одного із приватних підприємств, який обслуговує житловий фонд міста. ЖЕК почав будувати цей будинок, але так і не завершив будівництво. Продаж цього об’єкту, котрий належить місту, дасть можливість залучити додаткові кошти до бюджету.

Водночас депутат міської ради Володимир Кузьма запропонував не продавати цей будинок, а створити у ньому дитячий садок. Мовляв, у цьому районі із дошкільними закладами існує проблема.

З’ясувати, чи так це є насправді мер ще на сесії доручив підлеглим. Сьогодні на Дружбі загалом функціонує 9 із майже 40 існуючих у Тернополі дитячих садків. Збільшити їхню кількість за рахунок будівлі на вулиці Карпенка, 18а вже навряд чи вдасться. Адже 34 депутати (більшість із яких традиційно «свободівці»), проголосувавши «за», дозволили продати цей адміністративний будинок  з аукціону. Сьогодні його готують до приватизації.