Цього тижня стало відомо про низку кадрових перестановок в керівництві районів Тернопільщини

Щоб отримати 500 гривень від Заставного, треба попрацювати мізкамиГолова Бережанської РДА Ярослав Тринька змушений написати заяву на звільнення за станом здоров’я. Така компромісна форма звільнення дозволить чиновнику “не втрачати обличчя” перед виходом на пенсію. На його місце сватають голову Козівської РДА Юрія Пудлика.

 Зміни очікуються й в Зборівському районі. Тривалий час тамтешню адміністрацію очолює депутат облради колишній УНПіст, а нині регіонал Фелікісім Ментух. На його крісло претендує начальник головного управління розвитку інфраструктури ОДА Юрій Козіцький.

Раніше голова області Валентин Хоптян у фірмовому, хамському стилі розкритикував роботу екс-підлеглого з Бережан, обізвавши того “дядьком”. Підвищення пана Пудлика у більший і перспективніший, ніж Козова, район свідчить про кадровий голод в обоймі тернопільського білого дому. Новопризначеного чиновника останнім часом переслідувала низка скандалів. До пори до часу на них готові закрити очі.

Щодо призначення у Зборівськоу РДА, то кандидатура Юрія Козіцького свідчить про посилення впливу екс-мера обласного центру Романа Заставного. Нібито опозиціонер з “Батьківщини” вміло розставляє друзів та знайомих на різноманітні керівні посади, звісно не без відома Валентина Хоптяна.

У керівника області головне завдання – майбутні президентські вибори. Які цілі переслідує пан Заставний залишається великою загадкою. Її побратими по опозиції повинні розгадати, доки ще не пізно.