За інформацією тижневика “Дзеркало тижня. Україна”, 23 березня Віктор Янукович планував провести нараду, пов’язану з розвитком земельних відносин у містах України. Одне з ключових питань — ситуа­ція в Києві.

Як стверджують джерела видання, через хворобу Януковича анонсовану нараду справді перенесли на тиждень. Більше того, всі “потрібні відмашки відлетілим в астрал силовикам Янукович дасть”. Предметом розбору має стати ситуація не тільки в Києві, а й інших регіонах, де становище з землею і власністю, м’яко кажучи, мало відрізняється від столичного. “Дзеркало тижня” пише, що йдеться про 177 міст, де силами правоохоронних органів буде проведено в суворо визначений термін перевірку того, як місцеві власті розпоряджалися майном громад.

Зрозуміло, що вичерпного переліку міст видання не вказує. Однак за дивним збігом обставин серед 459 міст України рівно 177 є містами обласного підпорядкування. Очевидно, це число було вирішальним для визначення кількості населених пунктів з міським статусом, які потраплять під перевірку. Тернопіль, як відомо, є містом обласного значення.

Окрім того, характер останніх реплік теперішнього і попереднього мерів вказують й на те, що сучаснику було б цікаво почути від силовиків про порушення минулого