Ми уже розповідали про те, що Тернопільська обласна федерація футболу «несподівано» змінила своє перше рішення і підтримала опонентів чинного голови ФФУ Григорія Суркіса.

Як «дотискали» прихильників Суркіса у Тернополі розповідає на сторінках газети «Номер один» Віталій Попович.

Зокрема, він стверджує, що «позачерговий виконком без участі голови Володимира Мариновського, який того дня був на лікарняному, під головуванням в.о. голови, арбітра Андрія Мотики і за участю 11 його членів одноголосно проголосував за скликання позачергового з’їзду ФФУ та за недовіру Григорію  Суркісу.

Журналісту  невідомо, чи з доброї волі, чи під тиском відбулося останнє голосування. Доволі дивною є позиція тернопільських чиновників від футболу, які за 1-2 тижні змінюють свої рішення на діаметрально протилежні, – пише газета «Номер один». Тут можна процитувати повідомлення, які розповсюджує сайт ФФУ, мовляв «потрібні» рішення «вибивають» представники органів  державної влади.

На сторінках газети йде мова, що Мариновський і Мотика відмовляються від будь-який офіційних коментарів, більше того, керівництво федерації не хоче навіть продемонструвати рішення доленосного виконкому, спираючись на те, що це документ внутрішнього користування. Незрозуміло, чому виникла така таємничість навколо цього рішення, але факт залишається фактом – тернопільську федерацію однією з останніх “приєднано” до числа тих, хто прагне відставки Суркіса…

На фото: Нинішня влада використала Суркіса, щоб вримати Євро-2012, але тепер він став зайвим.