Хто не знає – нагадаємо передісторію конфлікту. Оресту Муцу після усунення з керівництва ПР і відмови у прохідному місці в списку обіцяли підтримку по одному з округів Тернопільщини.

Йшлося про Північний округ №164. Кілька місяців тому за мовчазної підтримки голови ОДА Валентина Хоптяна та за вказівкою  Києва у волинських районах об’явився інший кандидат – Володимир Клименко. Керівник банку родом з Луганщини, є родичем впливового посадовця та близьким другом начальника Укравтодору Демішкана. Рясний дощ з обіцянок та грошей нового фаворита влади змиває політичну кар’єру Ореста Муца в каналізацію.

Минулого тижня, як ми уже писали, планувалося відкриття відремонтованої ділянки шляху від Почаївської Лаври до скита. Ремонт здійснено державним коштам, якими відповідальні чиновники часто “крутять” в особистих інтересах. Та команда Муца не дала попіаритися зайдам. На місце, де планувалося урочисте перерізання стрічки приїхали група родичів і симпатиків нардепа-регіонала і, що цікаво, ВО “Свободи”. Кілька десятків активно налаштованих маніфестантів збиралися заганьбити та зірвати акцію, а може й надавати стусанів. Товариші Клименко та Демішкан вирішили не ризикувати і пересидіти в районній адміністрації. Замість них швиденько викликали лаврське духовенство, яке оперативно перерізало  стрічку і освятило дорогу. Пікетувальники священників не чіпали та відмовилися від наміру блокувати дорогу.

Того ж дня в Почаєві відбулося відкриття першої в області філії УкрІнбанку, яким керує Клименко.

На фото: Банкіру з Луганщини слід освоїти дистанційні методи агітації виборців.