2011 рік буде триликим – кролячим, заячим та котячим, розповідає тернопільський астролог і космопсихолог Іван Круп’як. Зустрічати Новий рік він рекомендує у світлих золотистих та сріблястих тонах.

Обираючи місце святкування, астролог радить пам’ятати, що тварини-символи 2011-го люблять природу. Тому зустріти наступаючий рік на відкритому просторі було б чудово, радить Іван Круп’як. Що ж до веселощів, то захоплюватися ними у Новорічну ніч не варто, каже він.

Для тих, хто народився у рік Кота чи Кролика, 2011-й буде успішним. Не омине успіх і побратимів тварин-символів – Кози та Свині. Непоганим обіцяє бути 2011 рік для володаря цього року Тигра, а також для Коня та Собаки. З полегшенням у наступному році зітхнуть Мавпи, розповідає Іван Круп’як. Особливо уважною та обережною слід бути Миші. Їй астролог радить не відходити далеко від нірки, щоб не потрапити в лапи символу 2011-го – Коту. Наближення свого року відчує Дракон. Особливо таланитиме цьому знаку в другому півріччі.

Астрологічні прогнози за Європейським гороскопом, говорить Іван Круп’як, відрізняються залежно від пори наступаючого року. Проте загальні передбачення зробити все-таки можна.

Левам Новий рік обіцяє багато цікавих зустрічей, можливо й своєї другої половини. Середнім 2011-й буде для тих, хто народився під знаком Діви. Деякі складнощі в першій половині року, через ретроградний рух Сатурна, спіткають Терезів. Непоганим виявиться рік для Скорпіонів. Стрільцям варто бути обережними всередині літа, а Козерогам – наприкінці. Все гаразд буде в одинадцятого знаку – Водолія. Йому варто лише дотримуватися намічених планів. Не відчуватимуть складнощів у фінансовій та особистій сферах ті, хто народився під сузір’ям Риб.

Кому того, що приготувала для нього доля, буде замало, впродовж наступного року може користуватися талісманами. Ними будуть усі символи родини котячих, каже Іван Круп’як.

За Східним календарем рік Білого Металевого Кота або Кролика наступить 3 лютого 2011 року, повідомляє ІНТБ.