Уже на 10 червня запланували відкриття сміттєсортувальної лінії під селом Плебанівка Теребовлянського району, пише 20 хвилин

Підприємство зможе приймати усе сміття із Тернополя, оскільки здатне переробити 50 тисяч тонн відходів за рік. Таким чином відпаде потреба у сміттєзвалищі. Однак чи будуть вивозити на лінію сміття із Тернополя наразі невідомо.
– Ми готові працювати із Тернополем, але якщо чиновники відкинуть свої амбіції, – каже голова приватного підприємства “Катруб”, яке будує завод, Богдан Буртак. – Бо поки що нас відверто “футболять” із міста. Звичайно, я можу приймати і сміття з області, мені це буде цілком зручно і працюватиму з людьми без конфліктів. Однак, місто від цього не виграє. Адже сміттєпереробний завод — найекологічніший спосіб вирішення проблеми відходів. На ньому більшість сміття відсортують для повторного використання і лише невелику частину захоронять.
Зі слів Богдана Буртака, ПП “Катруб” виганяють зі сміттєвого ринку Тернополя і різними способами змушують підприємства та установи підписувати договори з іншими організаціями, які займаються вивозом сміття. Це пов’язано з конфліктом, який відбувся взимку — тоді підприємець відмовився сплачувати щомісячно 60 тисяч гривень у фонд на підтримку села Малашівці, у якому зараз розташоване діюче сміттєзвалище.