44% львів’ян взяли б участь у парламентських виборах і 49% у президентських, якщо б вони відбувались наступної неділі. Ще близько 30% скоріше взяли би участь у виборах, ніж ні. Такі дані соціологічної групи «Рейтинг» станом на початок жовтня.

Якби вибори до Верховної Ради відбувались наступної неділі, по 18,2% львів’ян підтримали б «Батьківщину», «Фронт змін» та «Свободу». Дані приведені серед тих, хто має намір взяти участь у виборах.

Партію УДАР підтримало б 7,2% львів’ян, «Громадянську позицію» – 6%, «Нашу Україну» – 5,8%, Партію регіонів – 4,1%, КПУ – 1,5%, по 1,4% – Європейську партію, «За Україну!» та Народну партію Литвина. Інші партії підтримали б близько 4% виборців. Не підтримали б жодну партію 5,6% виборців, не визначились – 7,3%.

Довідка: Аудиторія дослідження: населення міста Львова віком від 18 років і старші. Вибіркова сукупність: 800 респондентів. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником (face to face). Помилка репрезентативності дослідження: для значень, близьких до 50%, похибка становить не більше 2,8%, для значень, близьких до 30%, – не більше 2,4%, для значень, близьких до 10%, – не більше 1,7%.

Терміни проведення дослідження: 1 – 10 жовтня 2011 р.

ZAXID.NET