Депутат Верховної Ради від партії “Слуга народу” Володимир Гевко потрапив у ДТП, інший учасник якого загинув.

Про це парламентарій повідомив на власній сторінці у Фейсбуці.

Володимир Гевко висловив співчуття родині загиблого і пообіцяв свою підтримку і допомогу. Він також зазначив, що здав усі необхідні аналізи на вміст у крові алкоголю і наркотиків та співпрацює зі слідством.

“Дорогі друзі, хочу зробити важливе повідомлення.

Сьогодні трапилася дорожньо-транспортна пригода, яка закінчилася трагедією. Одним з учасників цього жахливого інциденту був я, іншого лікарі, на жаль, врятувати не змогли.
Через це хочу повідомити наступне:

З перших хвилин цієї трагедії я співпрацюю зі слідством і співпрацюватиму надалі.

Я зі свого боку пройшов усі перевірки на алкоголь і наркотики, здав усі необхідні аналізи і надалі буду брати участь у всіх слідчих та процесуальних діях.

Досі не можу прийти в себе. На жаль, трагедії на дорозі – не рідкість. Але нам завжди хочеться вірити, що цього ніколи не трапиться з нами.

Приношу щирі співчуття і вибачення близьким загиблого. Немає таких слів, які можуть зарадити цій біді. Але я зі свого боку зроблю все, що в моїх силах, щоб родина трагічно загиблого отримала усю підтримку й допомогу, яка потрібна для того, щоб пережити це страшне горе.

І останнє. Мені дуже важко від того, що трапилося. Знаю, що родичам загиблого ще важче. Я не знаю, як знайти в собі сили пережити цю трагедію. Ще раз приношу щирі співчуття родині загиблого”.