Такі висновки можна зробити на основі даних соціологічного опитування оприлюднених Центром з інформаційних проблем території НАН України. Опитування проводилося 20-22 вересня на території районів, що входять в Зборівський виборчий округ №165 (Бережанський, Зборівський, Козівський, Підгаєцький, Тернопільський райони,частина Кременецького району та західна частина Тернополя).

За його даними Володимира Болєщука на виборах 28 жовтня можуть підтримати від 21,9% до 43,7% опитаних.

За словами заступника директора Центру Романа Соломонюка на основі аналізу даних опитування робиться поточна оцінка можливостей електоральної підтримки. У своєму коментарі експерт зазначив, що “максимальна електоральна ніша для цього кандидата становить 43,7 % (теперішні прихильники, можливі і умовні прихильники (проголосують за певних умов).” Можна прогнозувати, що за умови збереження достатньо активної і якісної кампанії, а також збереження теперішньої динаміки, Володимир Болєщук може отримати половину максимального електорату, тобто 21,9 % підтримки виборця. Якщо кампанія буде побудована краще ніж у конкурентів, буде інтенсивнішою, то можна очікувати вищого результату”, – сказав Роман Соломонюк. Представник Центру також зауважив, що особливістю теперішньої виборчої кампанії є не сам прямий результат, який мають кандидати, а динаміка зростання рейтингу” “Важливим є те, яка частка з невизначених виборців, котра зараз схиляється голосувати за кандидата таки підтримає його, якщо продовжуватиме отримувати інформацію про цього кандидата”, – аргументував Роман Соломонюк

Опитування проводилося Центром з інформаційних проблем територій у рамках власної програми вивчення громадської думки у Західній Україні. Еквівалентна пропорційна вибірка становить 512 респондентів, відповідає соціальній, віковій та професійній структурі населення України. Дані збиралися методом телефонного опитування. Теоретична допустима похибка – 1,8 % при 95 % рівні довір’я за Стьюдентом.