У Тернополі визначився володар Суперкубка області з футзалу. Ним став “Креаторбуд”, повідомляє TV-4.

У грі за трофей зійшлися команда Великих Бірок “Вікторія” та минулорічний володар суперкубка тернопільский “Креаторбуд”.

“Креаторбуд” зіграв за суперкубок на правах його володаря. Команда з Великих Бірок виборола право завдяки перемозі у міжобласному футзальному турнірі пам’яті В’ячеслава Чорновола. Хоча за спортивним принципом  в суперники тернополянам мав би дістатися підволочиський “Агро-Збруч”, який цього року виграв обласний чемпіонат.

– В зв’язку з тим,  що команда Підволочиська відмовилася від цієї гри, тому право на цю гру мала команда “Вікторія” Великі Бірки, – пояснив  голова асоціації міні-футболу Тернопільської області Андрій Бабяр.

Перший тайм гри за суперкубок пройшов доволі рівно. Лише під завісу першої половини “будівельникам” вдалося змінити нічийний результат. В другому таймі за рахунку 2-1 на користь тернополян гостям із Великих Бірок свої гольові моменти реалізувати не вдалося. Натомість команда з Тернополя забила іще два голи. Підсумок гри за суперкубок – 4-1 на користь “Креаторбуду”.

За підсумками футзального сезону тернополяни зберегли в себе суперкубок, виграли кубок області та завоювали срібло у обласному чемпіонаті.