Підмітання парку – ще не найбільше покарання. За два місяці у Тернополі звільнили з роботи 20 водіїв маршрутних таксі.

.

Конфлікт між двома водіями маршрутних таксі трапився у четвер, 4 серпня.

– Один з водіїв порушував схему та графік маршруту. Інший, який їхав позаду за цим же маршрутом, тричі робив йому зауваження, – розповідає начальник управління транспорту Тернопільської міської ради Ігор Мединський. – Але це не допомагало, порушник не реагував. Тоді, щоб вплинути на нього, водій телефоном звернувся до нас

Інцидент трапився на 18-му маршруті. Обидва водії, які конфліктували з приводу графіку руху, працюють у комунальному підприємстві “Міськавтотранс”.

– Після вивчення скарги, інформацію про цей випадок ми відразу ж відправили директору “Міськавтотрансу”. Водія-порушника уже покарали. – запевнив Ігор Мединський.

За словами чиновника, порушника на тиждень усунули від роботи.

– За цей тиждень він повинен повторити паспорт маршруту – графік руху, схему руху і т. ін., а також пройти повторний інструктаж. Водночас впродовж тижня порушника залучатимуть до робіт в автопарку. Йому доведеться підмітати, прибирати, так просто байдикувати не буде, – запевнив Ігор Мединський.

Водночас, за словами чиновника, це відіб’ється і на зарплаті водія. На підприємстві запроваджено погодинну оплату праці, тому після зняття з рейсу, водій втратить тижневий заробіток.

– Якщо водій не зробить необхідних висновків після цього випадку, то його звільнять з роботи, – запевнив чиновник. – Загалом, за період із 1 червня, відколи у Тернополі вступила в дію нова маршрутна мережа, звільнили уже майже 20 водіїв маршрутних таксі.

Як розповів Ігор Мединський, водіїв маршруток звільняли за порушення графіку руху, схеми руку, за некоректну поведінку стосовно пасажирів, за відмову перевозити пільговиків, а також за передчасний з’їзд з маршруту.

Довідка

Поскаржитися на поведінку водіїв можна в управління транспорту міської ради за телефоном 52-15-14 або пишіть заяву, звернувшись особисто за адресою: вул. Коперника, 1, повідомило 20 хвилин

На фото: ще недавно ці водії дружно страйкували…