Досить пристойні результати показали українські біатлоністи під час індивідуальних гонок в рамках розіграшу Кубка Світу в словенській Поклюці.

Як повідомив Чемпіон, українець Сергій Седнєв виборов бронзову медаль в індивідуальній гонці на 20 км. Припустившись двох промахів Седнєв зумів показати гарну швидкість і фінішувати в призерах. Після 3 вогневого рубежу найкращий час показував ще один українець – Олег Бережной.

Промах на четвертій стрільбі та втрата швидкості не дозволили Бережному фінішувати в призерах і він лише четвертий. Виграв гонку австрієць Даніель Мезотіч.

У жіночій гонці на 15 км., Валя Семеренко вкотре була за крок від медалі на етапі Кубку світу з біатлону. Українці до подіуму не вистачило п’ять секунд. Валя довгий час трималася третьою, але у підсумку її випередила Марі-Лор Брюне.

Результати інших учасниць

Індивідуальна гонка, 15 км

1. Тура Бергер (Норвегія) – 42:47.0 (0+0+0+0)
2. Кайса Макаряйнен (Фінляндія) – +1.8 (0+0+0+1)
3. Марі-Лор Брюне (Франція) – +35.3 (0+0+0+0)
4. Валя Семеренко (Україна) – +40.1 (0+0+0+0)
…11. Віта Семеренко (Україна) – +2:51.9 (1+1+0+0)
…16. Оксана Хвостенко (Україна) – +3:06.4 (0+0+0+1)
…26. Олена Підгрушна (Україна) – +4:00.5 (0+1+0+1)
…46. Інна Супрун (Україна) – +5:11.0 (1+2+0+1)
…71. Ніна Карасевич (Україна) – +8:22.5 (0+3+0+2)

26-те місці для Олени Підгрушної означає чергові очки у загальний залік і прово  на участь у завтрашній гонці переслідування.