Лідер Громадської ініціативи «Оновлення країни», кандидат у народні депутати Валентин Наливайченко зустрівся з громадою Бучача у Свято Покрови Пресвятої Богородиці. «УДАРівець» представив передвиборчу програму партії і закликав людей віддати свої голоси за кандидата у народні депутати по 166-му виборчому округу Миколу Люшняка.

«Я не пропоную жодного колишнього.  Я не пропоную жодну людину, а я знаю, як ніхто, яка була задіяна хоча б на сантиметр в корупції. Я не відстоюю жодну людину, яка б не могла самостійно проголосувати за закон, наприклад, про визнання УПА, – сказав  кандидат у народні депутати України від партії «УДАР» Валентин Наливайченко. – Але, говорячи про Миколу Люшняка, який є вашим представником і захисником, кажу, що ми, як команда, і Віталій Кличко взяли на себе персональну відповідальність, що має з’явитися народний захисник у громади, має з’явитися молода, рішуча, незалежна від корупціонерів чи інших чинників людина, але залежна від громади і підзвітна громаді. Тому прошу підтримати Миколу Люшняка».

У свою чергу, кандидат у народні депутати України по одномандатному виборчому округу №166 Микола Люшняк пообіцяв бучаччанам стати голосом народу у Верховній Раді України. «З нас досить тих формулярів, які опускають нам згори для експериментів. Ми політику змінимо. Вона стане чистою і прозорою. І люди, які йдуть сьогодні від «УДАРу», беруть відповідальність на себе. І ця відповідальність є дуже важлива. Тавро зрадника не змивається ні роками, ні віками. Вона завжди йде за цією людиною, з покоління в покоління. На моїй родині ніколи не було тавра зрадника. Бучаччани, я вас не зраджу. Я обіцяю вам служити і бути вашим голосом в парламенті. Я обіцяю приїжджати до вас і звітувати про ті чи інші речі, які я зробив. Я обіцяю бути вашим голосом і вашою думкою» – сказав Микола Люшняк.