Один з лідерів української опозиції та партії «УДАР» Валентин Наливайченко днями побував на Тернопіллі і чітко зазначив, що майбутнє країни за такими патріотами, як кандидат у народні депутати Микола Люшняк, який балотується по 166 округу.

Валентин Нливайченко наголосив: «Партія «Удар» Віталія Кличка, як опозиційна сила, яка вважає головним своїм конкурентом на виборах і взагалі в Україні партію Регіонів,  і їх сателітів – комуністів. Віталій Кличко підписав угоду про співпрацю з іншими опозиційними силами. З першого дня кожен член команди Віталія Кличка виконує угоду про недопущення взаємного поборення між опозиційними силами, тобто «Ударом», «Батьківщиною»  та «Свободою».

Також для нас є дуже важливим факт, що Микола Люшняк, як член нашої команди, виконує цю домовленість, і робить усе можливе, щоб не допустити проходження у новий парламент жодного кандидата партії Регіонів, в тому числі, на рідній для мене тепер вже Бучаччині. Тому і Микола Люшняк, і Володимир Петровський, і Марія  Матіос, і я – Валентин Наливайченко, і, головне, Віталій Кличко – чітко заявляємо, що у новому парламенті негайно постане проукраїнська більшість з опозиційних сил: «УДАР», «Батьківщина» та «Свобода». Всі ми є побратимами у спільній боротьбі. Угода підписана, буде дія і коаліція, а краще б ще й більшість опозиційних сил  – «УДАРу», «Батьківщини» та «Свободи». Вона обов’язково постане в парламенті. Такі підписи стоять від Віталія Кличка. У нас є прямий контак з Юлією Тимошенко, тому ми закликаємо і наших партнерів від місцевої «Батьківщини» припинити відкривати другий фронт на користь партії Регіонів, тому що тільки з Юлією Тимошенко, з Юрієм Луценком, з Віталієм Кличком справжня опозиція українська піде далі. Всі зрадники, і ті, хто зараз заважає перемозі патріотів на кожному окрузі – це люди вчорашнього дня. Для нас понад усе об’єднання опозиційних сил у новому парламенті. «УДАР» за таке об’єднання. «УДАР» і Віталій Кличко дотримається слова і ми попри все об’єднаємось в єдину опозиційну силу. Тільки разом змінимо майбутнє країни на краще».