Органи прокуратури Тернопільської області провели перевірки додержання законодавства при відчуженні майна та земельних ділянок навчальних закладів упродовж 2005-2010 років.

За їх наслідками порушено кримінальну справу, внесено 20 документів реагування, ініційовано питання про притягнення до передбаченої законом відповідальності 8 посадових осіб.

У приміщенні одного із дошкільних навчальних закладів Заліщицького району розташований магазин, де поряд з продуктами харчування продавали алкогольні напої. А Гусятинська районна рада на підставі договору від передала в оренду нежитлове приміщення міжшкільної навчально – виробничої майстерні для розміщення в ній адвокатської контори. Також прокурор м. Тернополя порушив кримінальну справу стосовно директора однієї з спортивних шкіл. Посадова особа, не погоджуючи свої дії із власником майна – Тернопільською міською радою, не уклавши відповідних договорів, впродовж кількох років надавала в оренду спортивний зал, сауну та басейн школи і отримувала за це 800-1000 гривень щомісячно. Як повідомила прес-секретар прокурора області Леся Долішна, ці гроші посадовець не вносив в касу школи а привласнював.