У Тернополі забудовник вдарив громадського активіста. Це сталося вчора під час захисту тернополянами стадіону “Текстерно”.

Як розповідає “Погляду” депутат міської ради, активістка Наталія Карпишин, забудовник Матла підійшов до голови ГО “Майдан Тернопіль” Богдана Брича та вдарив його по обличчю, а сьогодні розбив його телефон. Саме ця громадська організація активно захищає стадіон від будівництва.

Вже третій день там продовжується протистояння. Вчора на місці події були заступник голови ОДА Іван Крисак, депутат міської ради Петро Ландяк та чимало небайдужих тернополян. Але порозумітись з забудовником так і не вдалось, розповідає Наталія Карпишин.

За словами начальника сектору зв’язків з громадськістю УМВСУ в Тернопільській області Сергій Крета, вчора правоохоронці виїжджали на місце події за заявою, але подробиці обіцяв розповісти згодом.

А сьогодні з шостої ранку люди чергують, щоб не допустити будівельних робіт на стадіоні.

– Матла навіть подумати не може, що люди можуть стояти не за гроші. Адже з деякими “громадськими активістами” вже домовився і думав, що все йому минеться. Ця територія досі знаходиться в комунальній власності. А йому надана в оренду до 2020 року. Але тернополяни не здаються. Тому закликаю, усіх небайдужих брати палатки і прийти на стадіон “Текстерно”. Іншого виходу, як допомогти людям захищати право на відпочинок і спорт немає. Вже третій день там зупиняють трактор. Люди розпочинають акцію протесту. Будьмо солідарні, браття і вже “запануймо у своїй сторонці, – закликає пані Наталія.