Працівники тернопільської “Ватри” розпочали процедуру страйку.

Про це “За Збручем” повідомив один з працівників підприємства.

“Враховуючи неодноразове безрезультатне звернення до безпосереднього керівництва на право працівників на виплату справедливої ​​ заробітної плати, у відповідності зі своєю складністю праці, те, що роботу виконують жінки, кількістю і якістю виконуваної роботи, а також із зниженням купівельної спроможності грошових коштів (інфляцією), ми вкотре звенулись з прозьбою збільшення заробітної плати. На даний час на вимогу працівників підприємства перевіряє Територіальна державна інспекція з питань праці у Тернопільській області.

На сьогоднішній день середня заробітня плата (на руки) становить 1200 гривень. Враховуючи проїзд маршрутками до місця праці (а більшість працівників проживають у сільській місцевості), та оплату комунальних послуг, на прожиття не вистачає коштів. У кожного працівника є ще й діти, які утримуються безпосередньо на цю мізерну зарплату.

Кожен хто приходив на роботу ТОВ “ОСП Корпорація ВАТРА”, неодноразово чув про бездоганну колись репутацію підприємства, розраховував на гідні умови праці та відповідну заробітну плату. Керівництво Ватри не бачить сьогоднішньої ситуації у країні”, – зазначив читач.