Болєщук захищає селянЕкс-голова Тернопільської РДА Володимир Болєщук звернувся з депутатським запитом до Тернопільської  облдержадміністрації щодо необхідності здійснення контролю за формуванням закупівельних цін на молоко у населення.

До депутата звернулися мешканці села Козівка Тернопільського району, які скаржаться на те, за останній місяць закупівельні ціни на молоко впали в 2 рази з 3,50 гривень до 1,80 гривень.

Водночас в торгівельних мережах ціни на молоко та молокопродукти не зменшувалися, а, навпаки, зростали. Володимир Болєщук вважає такий стан справ неприпустимим, оскільки має місце дискримінація селянських господарств, які займаються молочним скотарством. Наприклад, в селі Козівка – це понад 100 домогосподарств і це здебільшого єдине джерело доходу таких сімей.

Тому представник УНП  звернувся до керівника області, щоби влада вжила відповідні заходи щодо врегулювання цих диспропорцій при закупівлі молока у населення та захистити економічні права селян, які займаються дрібнотоварним одноосібним господарством.

Нагадаємо, що після  прийняття Податкового кодексу  держава ввела  подвійне оподаткування щодо селян-одноосібників, які хочуть реалізувати свою продукцію.