Новобранці 11-ї Тернопільської окремої гвардійської артилерійської бригади 27 листопада урочисто склали військову присягу.

На вірність українському народу присягнули 70 військовослужбовців строкової служби, які родом з Тернопільської, Івано-Франківської та Київської областей.

За словами ТВО командира артилерійської бригади полковника Олега Лісового військова присяга покладає на воїнів великі обов’язки.

– Перед вами будуть стояти складні завдання для виконання яких необхідно набути знання, вміння і навички. Від вашої служби залежить спокій в державі, її обороноздатність. Тому виконуйте свої обов’язки сумлінно та наполегливо. У цьому вам допоможе почуття особистої гідності й відповідальності за безпеку Вітчизни, рідних і близьких, – наголосив, звертаючись до молодих воїнів, полковник Олег Лісовий.

Він також повідомив, що первинну програму військово-професійної підготовки новобранці уже засвоїли під час півторамісячних зборів молодого поповнення в ході яких військовослужбовці займалися стройовою, фізичною, тактичною і вогневою підготовкою з практичним виконанням вправи початкової стрільби з автомата АК-74.

Крім того, офіцер запевнив батьків військовослужбовців, що командування військової частини зробить все можливе, щоби їхні діти після закінчення служби повернулися до рідних домівок сильними, змужнілими і справжніми патріотами Батьківщини.

За традицією, священослужителі благословили воїнів на добру службу та окропили їх свяченою водою.

Після ритуалу складання військової присяги молодим поповненням в артилерійській бригаді відбувся «День відкритих дверей». У рамках цього заходу керівний склад військової частини зустрівся з батьками молодих солдатів та відповів на численні запитання, а також розповів про умови проходження служби у з’єднанні, побутові умови та порядок харчування особового складу.

Гості мали змогу ознайомитися з навчально-матеріальною базою військової частини, відвідати їдальню, медичний пункт та місця відпочинку. Зокрема, був організований показ різних видів стрілецької зброї.

Василь ЛАБАЙ

Фото автора