теребовлянська рда, дзюбан, перевіркаПовідомлення цікавого і багатозначного змісту з’явилося сьогодні на сайті обласної адміністрації.

У ньому йдеться, що “голова облдержадміністрації Валентин Хоптян доручив відповідним структурним підрозділам ОДА та територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади здійснити комплексне вивчення стану справ у Теребовлянському районі та надати методичну і практичну допомогу Теребовлянській райдержадміністрації”.

У повідомленнні також вказано, що “таке рішення керівник області прийняв після проведення суботньої наради із головами районних державних адміністрації і  такі заходи сприятимуть пошуку шляхів розв’язання існуючих у районі проблемних питань, проведенню детального моніторингу діяльності місцевих органів влади, наданню необхідних консультацій фахівців облдержадміністрації.”

В перекладі з бюрократичної на звичайну мову відповідне доручення голови ОДА означає тотальну перевірку і ревізію діяльності керівництва району. Нагадаємо, головою Теребовлянської РДА з червня 2010 року є Юрій Дзюбан. До старту виборчої кампанії Дзюбан очолював Теребовлянський осередок партії Сергія Тигіпка – “Сильна Україна”. Однак на вибори уже йшов у списку Партії Регіонів. Однак розповідають, що Дзюбан досі підтримує дружні стосунки лідером тернопільських “тигіпківців” і заступником голови ОДА Юрієм Желіховським. Це, правда, не заважає Дзюбану останні місцяці отримувати публічні “нагоняї” від Валентина Хоптяна. Чим викликана така “немилість” керівника Теребовлянщини у керівництва області? Цілком можливо, що бажанням посадити у крісло теребовлянського намісника більш довірену і перевірену особу. В коридорах влади вперто ходять чутки, що Хоптян може спробувати балотуватися до Верховної Ради по округу, до якого входять Підволочиський, Гусятинський(дружина – голова райради), Теребовлянський та Тернопільський райони. Не виключено, що заради усього цього будуть проведені відповідні кадрові “зачистки”. Чи бува не зарано?

А що виявить  нова перевірка на Теребовлянщині дізнаємося досить скоро, бо  наступного тижня у Теребовлі запланована виїзна колегія облдержадміністрації.