26 грудня підрозділи Тернопільського гарнізону МНС області провели пожежно-тактичне навчання з гасіння умовної пожежі в приміщенні Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя, що по вулиці Руській, 56.

Згідно із тактичним задумом, внаслідок необережного поводження студентів з вогнем в одній з аудиторій на третьому поверсі виникла пожежа. Про подію черговий персонал навчального закладу повідомив пожежно-рятувальну службу, зателефонувавши на екстренний номер «101». До місця пожежі було одразу направлено пожежно-рятувальні підрозділи.

У ході навчань відпрацьовано дії працівників об’єкту відповідальних за пожежну безпеку щодо своєчасного оповіщення про пожежу, евакуації учасників навчального процесу та обслуговуючого персоналу, забезпечення збереження матеріальних цінностей, запобігання поширенню вогню та локалізації полум’я первинними засобами пожежогасіння.

Бійці МНС здійснили бойове розгортання із прокладенням магістральних ліній для локалізації та подальшої ліквідації умовної пожежі. У навчаннях взяли участь 4 відділення пожежно-рятувальної служби МНС. Також відпрацьовано прийоми надання першої невідкладної допомоги трьом умовно потерпілим, виявленим на місці події.

Основною метою заходу було тренування особового складу щодо ліквідації пожеж на об’єктах з масовим перебуванням людей та вдосконалення взаємодії між підрозділами Управління МНС та іншими оперативними службами міста.