Тернопільщина відзначила новорічно-різдвяні свята без резонансних злочинів.

Понад дві сотні працівників міліції щодоби заступали на службу для забезпечення спокою мешканців нашого краю. Відтак – жодних серйозних порушень громадського порядку під час свят не було. У цьому запевнив заступник начальника управління громадської безпеки – начальник відділу організації охорони громадського порядку Борис Бурик. Окрім того, за його словами, пильно стежили правоохоронці і за обігом піротехніки.

«Працівниками міліції проводились заходи щодо недопущення несанкціонованих застосувань піротехнічних засобів. Так, протягом десяти днів, проведено 502 відпрацювання місць можливого зберігання та реалізації піротехнічних засобів. 26 осіб притягнено до адміністративної відповідальності. Вилучено більше 40 тисяч найменувань піротехнічних засобів. В області, на щастя, не допущено надзвичайних подій, не було грубих порушень громадського порядку. А також будь-яких серйозних, резонансних чи важких злочинів», – розповів Борис Бурик.

Варто також додати, що у вихідні на дорогах нашої області сталося дві дорожньо-транспортних пригоди, у яких було травмовано шестеро осіб. У святкові дні співробітники ДАІ затримали близько півтори сотні водіїв, які керували транспортними засобами у нетверезому стані.

Адріана Макаренко, За Збручем